АКТУАЛЬНІ ДОВЖИНА І ФОРМА НІГТІВ
Тут трендсеттери лояльні і дають волю індивідуальності. Підбирай ту довжину нігтів, яка, по-перше, буде комфортна в повсякденному житті, по-друге, яка буде подобатися тільки тобі! Кому-то комфортно з довгими нігтями (навіть штучними), хтось, навпаки, любить короткі – тут для кожного варіанта підбереться свій дизайн.
НЕ втрачають своїх позицій форми:
«Мигдаль» – нігті середньої довжини, злегка загострені;
«Балерина» – ідеальна для довгих нігтів, має різко зрізану верхівку;
«Скво-квадрат» – топ варіант для коротких нігтів, гармонійно і пом’якшений класичний квадрат без різких куточків.
ТЕХНІКИ МАНІКЮРУ ТА ДИЗАЙНУ 2020
Що ж, нейл стилісти, встигли вже назбирати базу знань і записатися на курси? Ми і самі в шоці, як багато з’являється нових технік!
До речі, розповімо невеликий секретик: в грудні 2019 STALEKS організовує безкоштовну NAIL ACADEMY в Інстаграмі та Ютубі. Не забудь підписатися на наші аккаунти, щоб першими отримувати найважливішу інформацію від нейл експертів і разом вчитися створювати красу. Всі подробиці – на наших сторінках.
У 2020 році новачкам нейл-мистецтва на допомогу прийдуть трендові техніки стемпинг і мегамодний мінімалізм, який в новому році набирає обертів завдяки своїй невибагливості в дизайні нігтів.
Профі ж можуть проявити всю свою майстерність в нейл-розписі на нігтях: пейзажі, міські панорами, портрети, рослинні мотиви і інші реалістичні малюнки на нігтях точно знайдуть своїх шанувальників.
У створенні нейл шедеврів стилістам допомагають допоміжні матеріали і засоби, часто навіть підручні. І в декор-наборі кожного нейл-стиліста повинні бути стрази, фольга, засіб для втіркі, бусинки, пластівці Юкі, кришталева крихта Піксі. Стануть в нагоді трафарети, піна (можна і з-під мильних бульбашок), різні пензлики.
Не будемо забувати, що акуратність манікюру залежить від професіоналізму нейл-майстра на 50%. Інша половина – заслуга гострого і довговічного інструменту, який зручно лежить в руці. Бренд STALEKS PRO пропонує як початківцям, так і досвідченим нейл стилістам оцінити переваги професійного інструменту, з яким виконання будь-яких етапів манікюру (корекція форми, обрізка нігтів, видалення кутикули і ороговілої шкіри з околоногтевих валиків) стає зручніше і простіше.
Ну що, готова творити?
ТРЕНДОВИЙ НЕЙЛ-АРТ 2020 РОКУ: ВАРІАНТИ ДЕКОРУ
Переходимо до самого творчого етапу манікюру – дизайну. У нашому підсумковому топі ми зібрали 10 найбільш незвичайних ідей манікюру, з якими твій авторський нейл-арт точно не залишиться непоміченим.
1. NEGATIVE SPACE («НЕГАТИВ СПЕЙС»)
Пам’ятаєш, ми вже розповідали про такий трендовий дизайн? Негатив спейс – в перекладі з англійської, «порожній простір». Нейл-стилісти ж називають такий дизайн «голим манікюром» – це як можна краще пояснює головну задумку!
Малюнок покриває лише частину нігтя, утворюючи НЕ зафарбовані проміжки. В основному такий дизайн йде в комбінації з геометричним або місячним манікюром, френчем.
Технологія негатив спейс проста: потрібно вибрати мотив і колірну гамму, застосувати на частину нігтя, а решту зони не зафарбовувати. Варіантів, як це зробити, два: або за допомогою тонкої кисті обходити зони, або ж наклеїти на ніготь захисну смужку і сміливо покривати весь ніготь лаком. Разом з смужкою відклеїться і частина лаку, а зона нігтя буде «порожньою».
Основні трендові ідеї «негатив спейсу»: геометрія, браслетик на ніготь, мінімалізм. Такий дизайн відмінно поєднується з іншим цікавим ефектом – «бите скло».
2. МАНІКЮР ПІНОЮ («БАБЛ» МАНІКЮР)
Наш улюблений манікюр піною! Ми навіть не очікували, що такий дизайн увійде в ТОП рекомендацій і трендів цієї осені, і в 2020 році «бабл» не збирається втрачати популярності.
Ми теж вже писали про манікюр піною і то, як його повторити. Закріпимо знання?
Домогтися незвичайного ефекту на нігтях можна за допомогою звичайного підручного матеріалу – пінки для гоління, мильної піни, бульбашок.
Техніка виконання така:
Наносимо базу. Першим шаром – тоненько ґрунтуємо прозорий гель-лак, другим – закріплюємо і вирівнюємо. Кожен шар прогріти в лампі 40-60 секунд.
Покриваємо нігті кольоровим гель-лаком.
Наносимо топ без липкого шару. Сушимо в лампі 30 секунд.
Потім на неостиглий топ наносимо будь-яку втирку. Колір «хамелеон» – якщо хочеться відтворити ефект луски, «градієнт» – для красивих переливів і манікюру а-ля застигла лава або поверхню Місяця. Експериментуємо!
Проходимо пилочкою по торцях нігтя, прибираємо залишки втирки з пазух за допомогою ватної палички з клінсером.
Наносимо топ з липким шаром, запечатуємо торці. Сушимо в лампі 60 секунд.
Робимо піну! Капаємо на губку трохи засобу і води, збиваємо піну.
Не витираючи липкий шар з нігтя, наносимо топ без липкого шару і на нього пінку. Сушимо 60 секунд в лампі. До речі, другий топ слід наносити з відступом в міліметр від країв – щоб і ефект ліг естетичніше, і щоб сам топ не затікав.
Вуаля! Якщо після нанесення пінки залишилися колючі «шипи» від топа, їх можна прибрати кусачками або бафіком м’якої абразивності.
Можна повторити «текстуру» каменю, метеорита, шоколаду, медових сот, мережива, зміїної луски – все, на що у тебе вистачить фантазії. Спробуй і пропонуй клієнтам. Цей тренд точно не залишиться непоміченим!
3. АКЦЕНТ НА КУТИКУЛУ
Набрид яскравий дизайн? Однотонне покриття здається занадто нудним, а френч – банальним? Що ж, тренди 2020 підкинули нам цілком вишуканий повсякденний варіант – манікюр з акцентом на кутикулу.
Круто виглядає акцент у вигляді кольорової або металевої смужки, виведеної уздовж кутикули. Згадуємо улюблену «геометрію» – вона була в трендах 2019 року, але тепер немає потреби виводити ромби і квадрати. Досить підкреслити кутикулу, зовсім трохи відступивши від неї. Фон може бути як яскравим, так і нюдовим. Легкий, швидкий і елегантний манікюр!
Але тут є важливе зауваження! Кутикула в такому дизайні повинна бути ідеальною. Тут нейл стиліст повинен досконало володіти класичною або комбінованою технікою, мати відповідний інструмент – ідеально гострий, практичний і зручний. Каталог STALEKS PRO, як завжди, до ваших послуг!
4. КРИШТАЛЕВА КРИХТА PIXIE
Ну і куди без блискіток! Не можна дівчат залишати без улюблених стразів і сяйва, а й на це є свій тренд. У 2020 році буде популярна так звана «кришталева крихта Пікс» – це дрібні напівпрозорі скельця, що нагадують кристали. Саме завдяки їм на нігтях виходить приголомшливий кришталевий перелив, яким можна милуватися і милуватися!
Крихти піксі можна наносити як на гель-лак, так і на звичайне покриття. Плюс, якщо ви робите манікюр вдома, дрібні камінчики можна використовувати повторно.
До речі, цікавий факт – ідею такого «кришталевого» манікюру запропонував всесвітньо відомий діамантовий бренд Swarovski. Так що, якщо хочеш запропонувати клієнтці відчути себе крихіткою на мільйон – сміливо бери на озброєння цей симпатичний дизайн.
5. МАНІКЮР З ТОЧКАМИ
Стиль мінімалізм так міцно ввійшов у наше життя, що зараз його вже ніяк не назвеш «трендом» або «новинкою» … Але це факт: все менше дівчат вибирає розписні нігті а-ля живописні картини епохи імпресіонізму, зараз все більше клієнток хочуть «скромніше, але так щоб вау ». Знайоме?
Ось тут нас і виручить цей тренд. Манікюр з точками – це така шана мінімалізму, але при цьому і віяння сучасності. Начебто і простий дизайн, але запам’ятовується. Особливо круто, коли точки розташовані практично поруч з кутикулою. Також можна їх згрупувати в міні-композицію, але тут важливо не переборщити.
Точки можна «поставити» пензликом, а можна замінити їх стразами або мікро бусинками. Виглядає супер стильно!
6. КОНТУРНІ ОБЛИЧЧЯ
Зараз майже весь інстаграм заполонили андеграундні художники, які пишуть картини «однією лінією», не відриваючи руку від полотна. Виходить щось химерне, але цікаве. Бачила таке?
Те ж саме зараз плавно перейшло в манікюр. Так-так, ці контурні обличчя круто виглядають як на довгих, так і на коротких нігтях, поєднуються з рандомними мазками, геометрією, химерними фігурами. Все, на що вистачить фантазії, не варто себе обмежувати.
Зазвичай майстрам не доводиться старанно виводити мініатюрні «обличчя» – легше використовувати наліпки. Вони добре сідають на гель-лак і закріплюються прозорим топом. Фон можна вибрати яскравий або нюдовий, поєднувати такий манікюр з фольгою, точками і іншими елементами декору. Сюрреалізм і відвага!
7. ПРИНТ ТАЙ-ДАЙ
Тай-дай – один з найстильніших літніх принтів, причому спочатку таке плавно перетікаюче поєднання кольорів було популярно в одязі. Футболки, сукні та сумки з принтом тай-дай полюбилися хіпі, але не минуло й кілька десятиліть (упс! минуло!), Як з’явився градієнтний манікюр з характерними для тай-дая рожевими, бузковими, м’ятними відтінками кольорів.
А все завдяки кому? Популярна блогерка і законодавиця б’юті трендів Кайлі Дженнер якось похвалилася своїм новим манікюрчиком в сторі – і що почалося! Фоловери стали повторювати такий незвичайний варіант, і хвиля цього захоплення поступово доходить і до нас.
Тай-дай ефектно виглядає на довгих нігтях і на формі «балерина», але й з короткими нігтями буде доречний. Поєднувати принт тай-дай з іншими квітами або елементами декору не потрібно, але якщо сильно хочеться – чому ні? Не будемо стримувати свій креатив!
8. JELLYNAILS
І тут не обійшлося без Кайлі Дженер! З її легкої руки цей «привіт з 90-х» став ще одним новим трендом 2020 року. Хоча й не дивно, адже все, до чого торкається “дочка з роду Кардашьян” перетворюється в золото, тому, швидше за все, навіть запеклі супротивниці акрилових нігтів здадуться і спробують-таки приміряти на себе цю модну тенденцію.
Нігті дійсно виглядають, як приклеєні льодяники-карамельки, причому колір можна вибрати на свій смак – абсолютно будь-хто.
Jellynails створюють за допомогою технології моделювання на типсах і формах акрилом або гелем. Тому повторити Jellynails самостійно в домашніх умовах буде важкувато, краще звернутися до профі!
У Jellynails безліч назв – скляний, прозорий, желейний або акваріумний манікюр. Суть така: виступаючий край нігтя повинен бути якомога довше і прозоріше. Для цього на нігті приклеюються спеціальні прозорі накладки, край доводять до потрібної форми і з обох сторін покривають прозорим лаком.
9. МАРМУРОВИЙ МАНІКЮР
Думаєш, мармур на нігтях носять тільки дами у віці? Тренди диктують зворотне і взагалі стирають цю горезвісну межу між «молодіжними» і «віковими» дизайнами.
Та й до чого взагалі стереотипи? Адже краса об’єднує, і так круто, коли жінки на манікюрі просять намалювати задиркуваті комікси або покрити нігті лаком неонового кольору, а молоденькі дівчата радіють матовому або непомітному манікюру.
Була б фантазія! Але не будемо відходити від теми.
Текстура природного каменю приваблює багатьох стильних дівчат. У чому ж особливості цього манікюру:
він імітує красу натурального каменю;
техніка дозволяє створювати неповторний унікальний малюнок;
дозволено використовувати в малюнку кілька колірних поєднань;
багато способів виконання;
ефектність і незвичність;
нескладна техніка виконання, допустима навіть вдома у клієнта.
З дизайном «мармуровий манікюр» кожен нігтик отримає вид неповторного і яскравого камінчика. Щоб результат радував клієнтку, треба при виборі гами спиратися на наступні моменти:
Вибирати актуальні модні відтінки: синій, сірий, малахітовий, білий, золотий, класичне поєднання білого, чорного, гами сірого;
Не змішувати більше 4 відтінків;
Переважно вибирати лакові рідини з різною текстурою: матовий, перламутровий, райдужний, металік і ін .;
Можна посилити екстравагантність, змішуючи яскраві і соковиті кольори. Якщо зобов’язує образ або певний торжество, можна поєднувати м’які і пастельні тони.
10. ПЛАСТІВЦІ ЮКІ
«Юкі» в перекладі з японської означає «сніг». Це слово найкраще відображає суть матеріалу для нейл-арту: він схожий на пластівці снігу, такі тендітні і легкі.
З таким матеріалом фантазія вже точно розгуляється, адже найтонші пластини можна наносити на ніготь по-різному. Можна акуратно укласти на гель-лак, не пошкодивши форму матеріалу, а можна легким рухом розтерти на порох. Кожен раз виходить щось зовсім незвичайне!
І в цьому головна краса матеріалу, яке забезпечило йому потрапляння в тренди 2020. Пластівці юки можна втирати, наносити легкими прихлопуючими рухами, обережно укладати. Спосіб нанесення впливає і на текстуру майбутнього дизайну.
За допомогою пластівців Юкі можна домогтися ефекту мармуру, Північного сяйва, зоряного неба, голографії, кольору «хамелеон». Одна баночка – а стільки ідей і експериментів!
Джерело